Stypa – Pruszków, Włochy, Ursus

Strata bliskiej osoby to ciężki moment dla rodziny, która pomimo żałoby musi się zająć organizacją pogrzebu, a także zaplanowaniem stypy. Konsolacja jest okazją do tego, aby wspólnie uczcić pamięć zmarłego oraz udzielić sobie wzajemnego pocieszenia i wsparcia. Samodzielna organizacja stypy może stanowić niepotrzebne obciążenie dla najbliższych zmarłego, dlatego warto zastanowić się nad powierzeniem zaplanowania spotkania osobom z zewnątrz. Wszystkie uroczystości organizujemy w poszanowaniu dla ich charakteru. Naszą obsługę cechują profesjonalizm i dyskrecja.

Organizacja konsolacji w Pruszkowie

Organizacja stypy w naszym lokalu to gwarancja klasycznego, spokojnego spotkania w gronie rodzinnym. Tak samo, jak w przypadku sali weselnej, zajmujemy się odpowiednią dla okazji dekoracją pomieszczenia i aranżacją stołów zgodnie z życzeniem klienta. Dbamy o komfort wszystkich zaproszonych gości. Nasz personel troszczy się o wszystkie aspekty spotkania zarówno na etapie przygotowań, jak i w trakcie uroczystości. W zakresie decyzji klienta pozostaje skonstruowanie menu. Proponujemy zarówno dania polskie, jak i popularne przysmaki kuchni zagranicznych.

Dlaczego warto zorganizować stypę?

Organizacja konsolacji lub jej zaniechanie to indywidualna sprawa rodziny zmarłego. Mimo bólu i trwającej żałoby bliscy często decydują się na stypę – nie tylko ze względu na utrwalone zwyczaje. Spotkanie może być okazją do wspólnego przywołania wspomnień o zmarłym, wzajemnego pocieszenia, ukojenia bólu. Może także stanowić formę podziękowania dla dalszych krewnych czy przyjaciół, którzy pojawili się na pogrzebie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu uroczystości, w tym również konsolacji. Planując uroczystość, zwracamy szczególną uwagę na jej charakter i komfort gości. Z naszych usług korzystają klienci z Pruszkowa, a także Ursusa, Włochów i innych warszawskich dzielnic.