Organizacja komunii

Przystąpienie do I Komunii Świętej to magiczny okres i olbrzymie przeżycie nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziców. Aby uczcić ten czas warto zadbać o odpowiednią oprawę. Tradycją jest zorganizowanie, zaraz po mszy, uroczystego obiadu dla zaproszonych na I Komunię dziecka Gości.

Aktualnie mało już osób decyduje się na organizację przyjęcia komunijnego we własnym domu. Powodem może być zarówno brak odpowiednich warunków lokalowych, jak i kłopotliwość związana z samodzielnym przygotowaniem oraz obsługą tak ważnej imprezy. Ponadto uroczystość zorganizowana poza domem wcale nie musi okazać się bardziej kosztowna niż spotkanie rodzinne w domu, jeśli tylko uda się znaleźć lokal z dobrą ofertą.

Przyjęcie komunijne w Sali z Klasą

Mamy nadzieję przekonać Państwa do tego, że doskonałym pomysłem jest zorganizowanie przyjęcia z okazji I Komunii dziecka w naszej Sali z Klasą. Powierzenie nam tej organizacji to dla Państwa niezwykłe ułatwienie oraz oszczędność czasu. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Państwu i Gościom oddamy wygodną, klimatyzowaną salę, w pełni przygotowaną na Wasze przyjęcie. Nasi pracownicy przygotują smaczne posiłki oraz zapewnią profesjonalną obsługę. Wybór zestawu dań pozostawiamy Państwa decyzji. Zrobimy też wszystko, aby stworzyć w tym dniu uroczystą, podniosłą atmosferę! Każdą uroczystość organizujemy z największą starannością, wszystko „dopinamy na ostatni guzik”, a tym samym dajemy Państwu możliwość czerpania przyjemności z tak wyjątkowego dnia oraz upragnionego odpoczynku bez zbędnych nerwów i czasochłonnych przygotowań.

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu złożenia rezerwacji. W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości nasi pracownicy z przyjemnością Państwu pomogą.