Komunia – Pruszków

Przystąpienie do I Komunii Świętej to ważne wydarzenie nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziców. Aby uczcić ten czas, warto zadbać o odpowiednią oprawę. Tradycją jest zorganizowanie uroczystego obiadu dla zaproszonych na I Komunię dziecka gości. Aktualnie mało już osób decyduje się na organizację przyjęcia komunijnego we własnym domu, wybierając na tę okazję wynajęcie sali restauracyjnej. Takie rozwiązanie wcale nie niesie za sobą dużo wyższych kosztów, a ujmuje kłopotów związanych z organizacją komunii. Z naszych usług korzystają klienci z Pruszkowa, a także Ursusa, Włochów oraz innych dzielnic Warszawy.

Sala na komunię

Proponujemy Państwu wygodną, klimatyzowaną salę na komunię. Jej wystrój, a także aranżację stołów jesteśmy w stanie przygotować na Państwa indywidualne życzenie. Do przystrojenia sali weselnej czy komunijnej polecamy dekoracje w palecie pasteli oraz bieli, które podkreślą uroczysty charakter wydarzenia. Pomieszczenie jest kameralne – aby zapewnić wysoki poziom komfortu w czasie imprezy, zalecamy, żeby zaprosić na nią maksymalnie 60 osób. Dzięki temu każdy z zaproszonych gości będzie mógł swobodnie świętować Komunię Świętą dziecka.

Menu i tort na komunię

W zakres naszych usług wchodzi także przygotowanie posiłków. Menu jest ustalane indywidualnie z klientem. Wśród oferowanych przez nas opcji znajdują się zarówno dania kuchni polskiej, jak i popularne specjały kultur zagranicznych. Proponujemy także przygotowanie tortów komunijnych w dowolnym rozmiarze, kształcie i dekoracji. Dotychczas wykonane przez nas słodkości możecie Państwo obejrzeć w galerii dostępnej na naszej stronie. Oprócz pysznych dań przygotowywanych przez naszych kucharzy możemy pochwalić się także wykwalifikowaną, sympatyczną obsługą, która zadba o komfort gości w czasie przyjęcia.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji!