Sala weselna – Pruszków, Ursus, Włochy

Nasze usługi obejmują także organizację wesel w Pruszkowie. Cieszy nas zaufanie klientów, którzy powierzają nam udział w jednym z najważniejszych dla nich dni. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące nie tylko wynajem sali, ale także jej dekorację, aranżację stołów, zapewnienie fachowej obsługi kelnerskiej, a także pysznych posiłków w czasie przyjęcia. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń. Zachęcamy Państwa do dokonania rezerwacji sali ze stosownym wyprzedzeniem, szczególnie jeśli wesele planowane jest w trakcie sezonu, czyli od maja do września.

Kameralna sala weselna w Pruszkowie

Sala z Klasą to dobre miejsce do organizacji kameralnych przyjęć. Jest to klimatyzowana sala weselna, w której można zorganizować wesele na 60 osób, zapewniając im komfortowe warunki do zabawy. Na miejscu znajduje się kompletne wyposażenie, które umożliwia profesjonalną organizację przyjęć. Zakres naszych usług obejmuje również przystrojenie sali weselnej i aranżację stołów zgodnie z życzeniem klienta i ewentualnym motywem przewodnim imprezy. Jesteśmy także otwarci na współpracę z fachowcami wynajętymi przez parę młodą – dekoratorami, DJ-ami, zespołami muzycznymi, barmanami czy wodzirejami.

Wesele z pysznym jedzeniem

Naszym największym atutem jest wykwintnie podane, a przede wszystkim smaczne jedzenie, które serwujemy na weselach i innych przyjęciach okolicznościowych. Przygotowujemy dania z tradycyjnych, polskich przepisów, które reprezentują naszą kulinarną kulturę. Są to uniwersalne smaki, które przypadną do gustu większości gości. Tego rodzaju potrawy cieszą się największym powodzeniem na weselach organizowanych w naszym regionie. Na życzenie klientów jesteśmy jednak w stanie przygotować również popularne przysmaki kuchni światowej.

Tort weselny

W obszar naszych usług wchodzi również przygotowanie tortu weselnego. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Słodkości wykonujemy także na inne imprezy okolicznościowe – chrzciny, urodziny i jubileusze. Para młoda może wybrać dowolny kształt, smak i dekorację tortu. Zachęcamy do użycia zdjęć, które mogłyby stanowić rodzaj inspiracji. W przypadku braku pomysłu chętnie sami zaproponujemy Państwu interesujące przystrojenie ciasta.

Sala weselna w Twoim stylu

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów. Chcemy, aby zarówno para młoda, jak i goście byli zadowoleni z przebiegu przyjęcia. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie. Para młoda ma możliwość samodzielnego skonstruowania menu. Klienci mogą nie tylko decydować o liczbie i rodzaju dań gorących, ale także wybrać ulubione przystawki zimne i desery. Również w kwestii wystroju sali mają oni pełną dowolność. Gatunek kwiatów, kolor przewodni, dodatkowe dekoracje – wszystko ustalane jest z klientem.

Profesjonalna obsługa wesela

Wykwalifikowany personel to kolejny z powodów, dla których cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów. Sympatyczna i szybko reagująca obsługa to gwarancja prawidłowego przebiegu przyjęcia. Naszą kadrę kelnerską cechuje profesjonalizm i dyskrecja. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, a co za tym idzie obsłudze klienta. Nasz zespół wie, jak czuwać nad przebiegiem wydarzenia, nie zakłócając gościom zabawy. Kelnerzy są komunikatywni, a ich celem nadrzędnym jest zadowolenie obsługiwanych gości.

Sala weselna w dogodnej lokalizacji

Ze względu na dogodne położenie, nasza sala weselna cieszy się powodzeniem zarówno wśród mieszkańców Pruszkowa, jak i znajdujących się w naszym najbliższym sąsiedztwie warszawskich dzielnic Ursus i Włochy. Sala znajduje się przy ulicy dochodzącej bezpośrednio do Alei Jerozolimskich. Taka lokalizacja jest wygodna dla gości, którzy nie mają problemu z dojazdem. Jednocześnie jednak sala jest wystarczająco oddalona od ulicznego hałasu, by zapewnić biesiadnikom spokój i dyskrecję. Pozwala to stworzyć odpowiedni nastrój kameralnego przyjęcia.

Zachęcamy do dokonania rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!