Organizacja przyjęć okolicznościowych – Pruszków, Włochy, Ursus

Zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych w Pruszkowie. Z naszych profesjonalnych usług korzystają także klienci z pobliskich warszawskich dzielnic takich jak Włochy czy Ursus. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – doskonale potrafimy dopasować charakter spotkania do okazji, jakiej towarzyszy. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe takie jak:

• chrzciny,

komunie,

• urodziny i jubileusze,

• wigilie i inne uroczystości firmowe,

wesela,

stypy.

Zapewniamy bardzo dobre warunki lokalowe i kameralną, przyjemną atmosferę podczas każdego z przyjęć. Powierzchnia sali obliczona jest na około 60 osób. Taka liczba gości zapewnia wszystkim komfort i swobodę. Pomieszczenie jest klimatyzowane, dzięki czemu organizacja przyjęć w upalnych miesiącach letnich nie stanowi problemu.

Sprawdzona, domowa kuchnia na przyjęciach okolicznościowych

Naszym klientom oferujemy nie tylko udostępnienie sali i usługi dekoratorskie, ale również pyszne, elegancko podane dania. Przygotowywane przez naszego kucharza posiłki to głównie tradycyjne i uniwersalne dania kuchni polskiej. Na życzenie klienta podajemy również popularne przysmaki kuchni zagranicznych. Menu na każde przyjęcie ustalamy indywidualnie z klientem, który ma prawo zadecydować o liczbie i rodzaju dań gorących oraz o wyborze zimnych przystawek i deserów. Naszą specjalnością są natomiast niespotykane, pyszne torty okolicznościowe, które możemy upiec w dowolnym rozmiarze czy kształcie oraz udekorować zgodnie z życzeniem klienta.

Sprawna, dyskretna obsługa imprez okolicznościowych w Pruszkowie

Każde przyjęcie to wyzwanie dla organizatorów i personelu. Wybierając Salę z Klasą, mogą Państwo liczyć na znakomitą obsługę doświadczonych kelnerów. Podczas przyjęć okolicznościowych w naszym lokalu goście obsługiwani są z kulturą, w dyskretny sposób. Nasz personel dba o komfort każdej z zaproszonych osób. Zespół cechuje się komunikatywnością i szybkością działania, które są niezbędne dla świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Organizacja firmowych przyjęć okolicznościowych w Pruszkowie

Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale także przedsiębiorstwa. Zajmujemy się m.in. organizacją spotkań biznesowych z kontrahentami, przyjęć integracyjnych czy wigilii firmowych. Dbamy o profesjonalne zaplanowanie wydarzenia, którego oprawa usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dokonania rezerwacji! W razie pytań służymy pomocą!