Organizacja przyjęć okolicznościowych

Zajmujemy się organizację przyjęć okolicznościowych wyprawianych z różnych ważnych okazji rodzinnych oraz firmowych. Przygotowujemy spotkania, dla których powodem są:

• chrzciny,

komunie,

• urodziny i jubileusze,

• wigilie i inne uroczystości firmowe,

• śluby uczczone weselem,

stypy.

Zapewniamy bardzo dobre warunki lokalowe i kameralną, przyjemną atmosferę podczas każdego z przyjęć.

Sprawdzona, domowa kuchnia

Jednym z powodów, dla którego warto wybrać naszą ofertę, są smaczne i ładnie podane dania serwowane podczas organizowanych w Sali z Klasą uroczystości i spotkań. Przygotowywane przez naszego kucharza jedzenie to głównie tradycyjne i uniwersalne dania kuchni polskiej. Menu na każde przyjęcie ustalamy indywidualnie z klientem, który ma prawo zadecydować o liczbie i rodzaju dań gorących oraz o wyborze zimnych przystawek i deserów. Naszą specjalnością są natomiast niespotykane, pyszne torty okolicznościowe, które możemy upiec na przykład na wesele, komunię lub urodziny.

Sprawna, dyskretna obsługa

Każde przyjęcie stawia przed organizatorami zadanie fachowo poprowadzonej obsługi. Wybierając Salę z Klasą, mogą Państwo liczyć na znakomitą obsługę ze strony naszego zespołu. Podczas wesela lub innych przyjęć w naszym lokalu, Goście obsługiwani są z kulturą i w dyskretny sposób, który nie przeszkadza w biesiadowaniu. Uraczeni smacznym jedzenie i subtelnie obsługiwani przez naszych kelnerów, mogą skupić się na dobrej zabawie.