Wyjątkowa sala bankietowa i weselna

Serdecznie zapraszamy do naszej sali bankietowej w Pruszkowie!

Na życzenie naszych klientów organizujemy bankiety, przyjęcia, wesela oraz szereg innych imprez okolicznościowych.

Dysponujemy dużą i przestronną salą bankietową, w której swobodnie może bawić się do 60 osób. Jej wnętrza są klimatyzowane, co jest podstawą komfortowej zabawy. Dzięki temu nasza sala z powodzeniem może służyć jako sala weselna. Obsługa zadba o jej elegancki wystrój przed planowaną uroczystością.

Gwarantujemy doskonałe zaplecze konsumpcyjne. Przez cały trwania uroczystości mogą Państwo liczyć na pomoc naszych miłych i fachowych pracowników.

Menu wesela i każdej innej imprezy okolicznościowej ustalamy wspólnie z Klientami. Zapewniamy duży wybór wyśmienitych potraw z uwzględnieniem szerokiego asortymentu wyrobów garmażeryjnych, dań gorących, przekąsek, sałatek.

Wszystkie potrawy powstają na miejscu, tuż przed planową uroczystością, a za ich przygotowanie odpowiada zespół profesjonalnych kucharzy.

Wykonujemy wyjątkowe torty okolicznościowe w najróżniejszych kształtach i brawach. Jesteśmy w stanie wykonać każdy tort, a jego wygląd jest ograniczony tylko Państwa wyobraźnią.

Ze zrozumieniem podchodzimy do indywidualnych życzeń naszych klientów. Na ich prośbę możemy przygotować stół wiejski lub kącik tematyczny wybranej kuchni świata.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości chętnie do nas powracał!

Serdecznie zapraszamy